W-wa,10.02.1998r.

 STANOWISKO ZARZĄDU OGNIWA WOLA-BEMOWO WSPRAWIE POWSTANIA OGNIWA POD PASOŻYTNICZĄ NAZWĄ “WOLA-BEMOWO” Z SIEDZIBĄ PRZY UL. CHMIELNEJ 30M3

        Zarząd Główny ROP, po klęsce w wyborach parlamentarnych, nie podał się do dymisji i nie realizuje żadnego programu politycznego ani gospodarczego, lecz wzorem uprzednio wypróbowanym usiłuje zwalczać wszelkie środowiska niepodległościowe /zamiast walczyć np. z UW lub SLD/. W tym też celu zostało powołane nowe ogniwo pod nazwą “Wola-Bemowo”, zajmujące się dywersją.

        Strukturę tę, podszywającą się pod naszą nazwę, uważamy za organizację przestępczą ze wszystkimi konsekwencjami, jakie z tego wynikają.

        Używanie naszej nazwy wskazuje na zamiar pasożytowania na naszej pracy /takiego samego, jak wymazanie nazwiska autora książki i wpisanie w to miejsce swojego/.

        Ponadto defraudacja finansów publicznych naszego Ogniwa przez członka tej struktury panią Lilianę K./b. skarbnika naszego Ogniwa/ potwierdza powyższe stwierdzenie / nic nam nie wiadomo, aby struktura ta potępiła defraudację/.

        Zachodzi pytanie czyje interesy reprezentuje lub na czyje zlecenie działa Zarząd Główny ROP oraz to pasożytnicze ogniwo.

Za Zarząd Ogniwa:

Poprzednia stronaPełny ekran